تحقیق درباره ناهنجاري پا در طيور گوشتي

مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت فصل ششم سیستم های اطلاعاتی استراتژیک با موضوع تعیین استراتژی سیستم های اطلاعات🔗پاورپوینت فصل هفتم سیستم های اطلاعاتی استراتژیک با موضوع مدیریت پرتفوی کاربردها🔗پاورپوینت فصل هشتم کتاب سیستم های اطلاعاتی استراتژیک🔗پاورپوینت فصل نهم کتاب سیستم های اطلاعاتی استراتژیک🔗پاورپوینت فصل دهم کتاب سیستم های اطلاعاتی استراتژیک🔗پاورپوینت فصل یازدهم کتاب سیستم های اطلاعاتی استراتژیک🔗پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب سیستم های اطلاعاتی استراتژیک🔗پاورپوینت معماری بیمارستان🔗پاورپوینت ریزفضاها و استانداردهای بیمارستان🔗پاورپوینت دیاگرام و ارتباط فضای بیمارستان🔗پاورپوینت بادگیر در اقلیم های گرم و خشک، گرم و مرطوب🔗پاورپوینت بازرگانی (امور مالیه) بین الملل🔗پاورپوینت ريسك و بازده بر اساس مدل‌ هاي توسعه يافته قيمت‌ گذاري دارايي سرمايه‌ اي🔗پاورپوینت مقدمه ای بر مدیریت مالی استراتژیک🔗تحقیق معرفی، کاربرد و اجرای سازه های LSF و مقایسه آن با سازه های دیگر🔗پاورپوینت شاخص های نوین سنجش عملکرد مالی شرکت ها (همراه با مثال های تشریحی)🔗پاورپوینت تکنولوژی اجرا در سد خاکی با هسته رسی🔗پاورپوینت مطالعات مرحله دوم سد خاکی تنگه سرخ🔗پاورپوینت مهم ترین علل رایج تخریب و تاثیر زلزله بر سدهای خاکی🔗پاورپوینت ابزار دقیق سدها
تحقیق درباره ناهنجاري پا در طيور گوشتي|1690953|mna|ام اِن|لینک مستقیم فایل|تحقیق,ناهنجاری پا در طیور گوشتی,ناهنجاریهای پا چیست
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل تحقیق درباره ناهنجاري پا در طيور گوشتي قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 10 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

ناهنجاريهاي پا در طيور گوشتي و بوقلمونها

ناهنجاريهاي پا در نژاد هاي با رشد سريع در طيور گوشتي و بوقلمون ها ميتواند رخ دهد . اين اختلالات نه تنها منحصر به گله هاي كوچك نيست بلكه در گله هاي بزرگ تجاري طيور گوشتي و بوقلمونها نيز اتفاق مي افتد . براورد ها حاكي از آن است كه مشكلات پا دامنه اي در حدود 5/0 تا 4 درصد از كل طيور گوشتي بالغ را در بر ميگيرد .

ناهنجاريهاي پا چيست ؟

تعدادي از پرنده ها ممكن است با پاها ، پنجه ها و يا چنگال هاي كج پرورش يابند همچنين پاهاي قوس دار ، پيچ خوردگي و يا تورم مفصل هاي خرگوشي كه مابين استخوان ران و ساق قرار دارد نيز در گله ها ديده ميشوند كه اكثر آنها تحت تاثير شديد قرار نگرفته و ميتوانند به طور كاملا عادي رشد كنند . اما بعضي ديگر نيز وجود دارند كه تاثيرات شديدي از مشكلات پا را دريافت كرده اند و حتي نميتوانند روي پاي خود بايستند و ممكن است پنجه هاي آنها كج شده و از حالت عادي خارج شوند .