پاورپوینت درباره الگوریتم و فلوچارت

مطالب دیگر:
تحقیق پیش درآمدی بر مالکیت معنویتحقیق پيش نويس قانون جرايم عليه صلح و امنيت بشري 19 ژوئيه 1991تحقیق پيوستن علم قاضى به بيّنه يا اقرارتحقیق پيوند عضو پس از قصاصتحقیق تاثير جهل يا اشتباه بر مسئوليت كيفري در حقوق آمريكا (2)تحقیق تاثير جهل يا اشتباه بر مسئوليت كيفري در حقوق آمريكاتحقیق تاريخچه حقوق بشر در اسلامتحقیق تأملي بر وضع شناسي حقوق بشر در جهان كنونيتحقیق تبیین جایگاه جرم قتل عمدی در حقوق و فقهتحقیق تجربيات كشور ژاپن در رسيدگي غير قضائيتحقیق درمورد آثار فقهى سيد مرتضى علم الهدىتحقیق درمورد اثبات جرائم منافي عفت از نگاهي ديگرتحقیق درمورد اثر انتقالي پژوهش در احكام كيفريتحقیق درمورد از مشروعيت حقوق بشر تا اطاعت و الزام‌آوري جهانيتحقیق درمورد آزادي فردي و حدود آن در حكومت اسلاميتحقیق درمورد استفاده از نقشه‌هايGIS-READY سازمان مديريت و برنامه‌ريزي در به‌روز رساني نقشه‌هاي پايه كاداستريتحقیق درمورد اسلام و حقوق بشرتحقیق درمورد اسناد بين‌المللي حقوق بشر از ديدگاه اسلام(قسمت اول)تحقیق درمورد اهليتتحقیق درمورد کـیفرشـناسی و حـقوق زندانـیان
پاورپوینت درباره الگوریتم و فلوچارت|1691134|mna|ام اِن|لینک مستقیم فایل|الگوریتم, فلوچارت, راه حل مساله
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل پاورپوینت درباره الگوریتم و فلوچارت قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

لینک دانلود پایین صفحه

تعداد اسلاید:48

nالگوريتمي را براي حل مسئله ارائه دهد.

n الگوريتم هاي مختلف براي يک مسئله را مقايسه کند.

n شرط ها و حلقه ها را در الگوريتم بکار ببرد .

در زندگي روزمره، انسان با مسائل مختلفي روبروست و براي هر كدام از اين مسائل (حل مشكلات) راه حلي و روشي را بر مي‌گزيند. مسائلي از قبيل راه رفتن، غذا خوردن، خوابيدن و غيره كه بشر تقريباً هر روز آنها را پيش روي خود دارد.

همه اين مسائل نياز به روشي براي حل كردن دارند مثلا راه رفتن بايد با ترتيب خاصي و مراحل معيني انجام شود. تا مسئله راه رفتن براي بشر حل شود. اصطلاحاً روش انجام كار يا حل مسئله را الگوريتم آن مسئله مي‌نامند.